Polityka Dostaw, Zwrotów i Wymian
Polityka Dostaw

Koszt przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 7,90 zł. Jeżeli całkowita wartość zamówienia wyniesie 150 zł lub więcej, wówczas koszt przesyłki ponosi Polityka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A (nie dotyczy to subskrypcji kolekcji seryjnych).

Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty. Zamówiony towar zostanie dostarczony wyłącznie na adres podany w trakcie logowania.

Dostarczamy przesyłki za pobraniem.

Polityka Zwrotów i Wymian

1.W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań (wymiana lub zwrot ceny), należy odesłać na adres Eko-Zakątek Biuro, ul.Huby 6c, 64-553 Grzebienisko. Kontakt mailowy dotyczący reklamacji: reklamacje@eko-zakatek.com.pl.

Kontakt telefoniczny dotyczący reklamacji: 696 523 420

2.W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania  przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad  wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają rozpakowane produkty. Sprzedający w ciągu siedmiu dni dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

3.Klient przed odebraniem przesyłki powinien sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W takim przypadku  Klient nie powinien przyjmować przesyłki  i w obecności pracownika dostawcy sporządzić protokół szkody  oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.